אודות התהליך

תחום התמחות נוסף של החברה היינו מכירת דירות וליווי הזוכים במסגרת התוכנית הלאומית מחיר למשתכן, תוך עמידה בקשר רציף עם חברות הבקרה" י.ת.ב" ו"אשד טל" ומשרד השיכון והבינוי. החברה צברה ניסיון ידע וניסיון בתחום זה ומטרתה להעניק לזוכים את כל שירותי הליווי, תוך תיאום וסנכרון עם חברת הבקרה, עמידה בלוחות זמנים קפדניים וחסכון בזמן, במשאבים ובכסף… הכל תחת קורת גג אחת ולאורך כל שלבי הפרויקט.

השלבים במחיר למשתכן

בשלב תהליך הרישום לפרויקט הנמשך 30 יום, נקים מוקד טלפוני יעודי ובו צוות אנושי המעניק מענה לכל פניה ושאלה אודות הפרויקט. מספר הטלפון של המוקד מפורסם באתר הפרויקט ומפנה אליו את הנרשמים.  

החברה דואגת לארגון ימי עיון לזוכים בהם מתקיים הסבר מקיף על התהליכים העתידיים בדרך לדירה: תהליך בחירת הדירה, בנקים ומשכנתאות, הסכמי מכר ומפרטים, ביטול זכייה, הגבלות בשינויי דיירים וכו'.
כל זוכה יקבל בסוף היום "תיק דייר" ובו ירוכזו נושאים נבחרים לרבות הסכמי מכר, מפרטים, תרשימי דירה, מחירון, תיאור הפרויקט והסביבה,אודות היזם ועוד. 

בתהליך זה מתקיימות פגישות אישיות של עד 45 דקות  בין הזוכים (לפי מספר הזכייה שלהם), לבין נציגינו לצורך בחירת דירה ותיאום תאריך חתימת על חוזה. ימי בחירת הדירה מתקיימות עפ"י הוראות משרד הבקרה.

אנו דואגים לציוות הזוכים, טיפול בביטולים, החלפות מחברות הבקרה ועוד.


אנו ממשיכים ללוות את דיירי הפרויקט עד 60 יום לאחר חתימת הרוכש האחרון על הסכם המכר המוקד הטלפוני שלנו עומד לשירות הדיירים.


ליצירת קשר

    *שם מלא

    דוא״ל*

    נושא

    הודעה